W trosce o użytkowników serwisu horoskopydlazwierzat.eukotdog.eu przygotowaliśmy dokument opisujący, jakie dane dotyczące internautów gromadzimy i w jaki sposób je przetwarzamy. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zapisami.
 
Administratorem gromadzonych danych jest:
E-urope Sp. z o. o.
al. Strawczyńska 9
01-473 Warszawa
zwana dalej na potrzeby niniejszej polityki prywatności Administratorem Danych.
Polityka prywatności została przyjęta przez Administratora Danych w trosce o bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników serwisu horoskopydlazwierzat.eukotdog.eu, w szczególności w celu uniemożliwienia dostępu do nich osobom nieupoważnionym. Administrator Danych zapewnia, że zasady przyjęte w niniejszej polityce prywatności zapewniają wszystkim użytkownikom serwisu horoskopydlazwierzat.eukotdog.eu, realizację uprawnień wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych, w szczególności prawo wglądu do własnych danych, prawo żądania aktualizacji i usunięcia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w tej ustawie. Realizacja powyższych uprawnień następuje poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
W związku z korzystaniem z serwisu horoskopydlazwierzat.eukotdog.eu Administrator Danych gromadzi następujące dane o użytkownikach - login, email, telefon które użytkownik podaje dobrowolnie podczas korzystania z formularza kontaktowego znajdującego się w serwisie. Podanie ww. danych jest niezbędne dla prawidłowego świadczenia usługi umożliwiającej użytkownikom skontaktowanie się z serwisem horoskopydlazwierzat.eukotdog.eu. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych osobowych również w celach marketingowych, Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres email newsletter zawierający ofertą handlową, materiały reklamowe lub informacje o nowościach pojawiających się w Serwisie.
 
Wszystkie dane przetwarzane przez Administratora Danych zabezpieczone są zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Dane użytkowników nie są wykorzystywane przez Administratora Danych w innym celu, niż umożliwienie użytkownikowi prawidłowego dostępu do usług dostępnych w serwisie horoskopydlazwierzat.eukotdog.eu.
 
Ponadto gromadzone są również informacje o numerach IP urządzeń, które łączą się z witryną znajdującą się pod adresem horoskopydlazwierzat.eu,kotdog.eu. Zebrane w ten sposób dane służą analizie i weryfikacji działania naszej witryny. Dzięki nim budowane są np. statystyki odwiedzin pozwalające na rzetelne oszacowanie poziomu zainteresowania serwisem. Informacje o numerach IP wykorzystujemy również w celach technicznych – wszystko po to, by dostarczać użytkownikom usług wysokiej jakości. W żadnym wypadku dane osobowe użytkowników nie są scalane z numerami IP urządzeń łączących się z witryną. Serwis wykorzystuje również cookies, czyli pliki tekstowe zapisywane na urządzeniu użytkownika, identyfikujące go w sposób potrzebny do umożliwienia niektórych funkcji serwisu.
 
Zebranych danych nie udostępniamy na zewnątrz. Jedyną sytuacją, w której możemy udostępnić zebrane informacje w sposób niezależny od nas, jest wyraźny nakaz wynikający z obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe użytkownika nie będą również widoczne dla innych użytkowników serwisu.
Realizując podstawową ideę Internetu, umieszczamy w serwisie linki umożliwiające dostęp do danych z innych stron internetowych. Nie odpowiadamy jednak za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron.
 
Administrator Danych zastrzega sobie prawo do aktualizacji i zmiany niniejszej polityki prywatności poprzez publikację nowej wersji na tej stronie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości oraz dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt poprzez e-mail na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wysłania sugestii na stronie horoskopydlazwierzat.eukotdog.eu w zakładce kontakt

Panel użytkownika

Horoskopy dla zwierząt. O co chodzi?

KOTDOG - to unikalny algorytm, który w oparciu o kompletną i komplementarną bazę wiedzy.